szukaj  |   kontakt

Gabriela Lencka - Niegramatyczne Rozmowy
Daniel Gałązka - Kiedy się Bóg pochylił
MATEUSZ RULSKI - Bądź sobą

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.

Wywiady:

strona główna » wywiady » Wywiad z zespołem "Albo i nie" - rozmawiała Katarzyna Zawadzka (2013)
Wywiad z zespołem "Albo i nie" - rozmawiała Katarzyna Zawadzka

O sobie mówią, że nie są zwykłym zespołem. Nie spóźniają się na próby, piją herbatę malinową a wspólne muzykowanie rozpoczynają modlitwą. Mowa o zespole "Albo i nie". Artyści zwyciężyli w tym roku na Przeglądzie Utworów z Charakterem, podczas VII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej KROPKA w Głuchołazach. Tydzień później zajęli I miejsce podczas Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana" w Rudawach Janowicki. Z zespołem "Albo i nie" rozmawiała Katarzyna Zawadzka.

Zespół "Albo i nie"

fot. Marcin Gmurek