szukaj  |   kontakt

Dagmara Korona - PrzepadałamDGZZ - Błędnik [2011]Szymon Zychowicz - Boże, który wiesz

Ślad po człowieku

Po wielu latach od nagrania, wreszcie ukazała się ta płyta. Płyta będąca podsumowaniem dotychczasowego okresu w twórczości oraz otwierająca nowy okres... Jaki to okres? Tego nikt nie wie, nawet autor ;-)

Zmyślony

„Zmyślony" to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka - gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów."

Miszung

to tytuł najnowszej płyty zespołu Chwila nieuwagi. Miszung to śląski termin oznaczający mieszaninę, harmider, rozgardiasz czy bałagan. Wg. zespołu, takie cechy nosi właśnie ta płyta - jest stylistycznie i gatunkowo zróżnicowana.


PATRONATY
TROMBITA 2018

YAPA 2018

Moja Wolności 2018

NieBajka Łukasza Majewskiego

"Podróż"


strona główna » aktualności » 2018 » I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej i Turystycznej TROMBITA
I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej i Turystycznej TROMBITA - 22 IX 2018

Muzycznie festiwal stanowi przekrój gatunków od folku przez poezję śpiewaną do bluesa. Nawiązując do poetyckich tradycji bieszczadzkich festiwali chcemy jednocześnie prezentować inne gatunki muzyczne cechujące się ambitnym tekstem i przesłaniem. Zapraszamy artystów z całej Polski nie zapominając jednocześnie o twórcach lokalnych, na których szerszej promocji nam zależy. W tegorocznej edycji wezmą udział m.in. Katka Kotecka, Piotr Selim (LFB), Max Janas (w repertuarze Jacka Kaczmarskiego), Wojtek Szurek i Roman „Łabi” Dobrowolski. Festiwalowi towarzyszą dwa konkursy – Turniej Jednego Wiersza oraz Turniej Jednej Fotografii. W yury konkursów zasiada m.in. Adam Ziemianin, Mirosław Welz, Andrzej Ciach. Festiwalowi towarzyszyć będą warsztaty oraz stoiska z rękodziełem.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/425536674637492/

Zapraszamy 22 września 2018 r., godz. 18:00 do Schroniska Cień PRL-u, Wetlina